O NáS

Továrna na zvukové vybavení společnosti enping boda byla založena v roce2002. V průběhu let spolupracovala s mnoha známými značkami v oblasti audio a video v oblasti oem, odm, přizpůsobení vzorků a vývoje přizpůsobení. It has been committed to design and production, and is highly recognized in the industry. V roce 2010 byla oficiálně spuštěna značka meijes a široce chválené audio a video produkty, meijes, byly postupně zahájeny produktové řady zahrnují kabelový mikrofon, bezdrátový mikrofon, digitální konference, digitální audio procesor, řízení systému konferenční místnosti a další multimediální produkty. Boda se zavazuje vytvářet osobní zkušenosti s použitím a pevně věří, že každý produkt by měl být soustředěn na potřeby různých uživatelů, a nikoli by měl být předmětem produktu.

zobrazit více

NOVINářSTVí

The 29th china yiwu international small commodity (standard) expo

Yiwu, čína-the 29th yiwu international commodities (standard) expo witnessed the exceptional performance of meijes , as it showcased its innovative products and solutions. Událost, která se konala v yiwu international expo center, představovala rušnou atmosféru s množstvím účastníků a vystavovatelů.

2023-10-21 zobrazit více

Bezdrátový mikrofon ktv pro konferenci

V procesu karaoke jsme zjistili, že při zpěvu v ktv boxu jsme často minuli odpověď na telefon. Stávající bezdrátový mikrofon ktv,

2021-11-12 zobrazit více