PAR 

Enping boda audio iekārtu rūpnīca tika dibināta 2002. gadā. Gadu gaitā tā ir sadarbojusies ar daudziem pazīstamiem zīmoliem audio un video nozarē oem, odm, paraugu pielāgošanu un pielāgošanas attīstību. Tā ir apņēmusies projektēt un ražot, un ir augsti atzīta nozarē. Uz 2010, meijes zīmols tika oficiāli uzsākta, un plaši uzslavēti audio un video produkti, meijes, tika uzsākta pēc kārtas produktu sērija ietver vadu mikrofons, bezvadu mikrofons, digitālā konference, digitālais audio procesors, konferenču telpu sistēmas kontrole un citi multivides produkti. Boda ir apņēmusies radīt personalizētu izmantošanas pieredzi, un stingri uzskata, ka katram produktam vajadzētu koncentrēties uz dažādu lietotāju vajadzībām, nevis pakļauties produktam.

skatīt vairāk

NEWS

29. ķīnas yiwu starptautiskā mazo preču (standarta) expo

Yiwu, ķīna-29. yiwu international commodities (standard) expo liecināja par meijes izcilu sniegumu, jo tā demonstrēja savus novatoriskus produktus un risinājumus. Pasākums, kas notika yiwu international expo center, bija rosīga atmosfēra ar daudziem dalībniekiem un izstādes.

2023-10-21 skatīt vairāk

Bezvadu ktv mikrofons konferencei

Karaokes procesā mēs konstatējām, ka, dziedot ktv kastē, mēs bieži vien palaida garām atbildēt uz tālruni. Esošais bezvadu ktv mikrofons,

2021-11-12 skatīt vairāk