HAKKıNDA

Enping boda ses ekipmanları fabrikası 2002 yılında kuruldu. Yıllar boyunca, oem, odm, örnek özelleştirme ve özelleştirme geliştirme ses ve video endüstrisinde birçok tanınmış marka ile işbirliği yaptı. Tasarım ve üretime kendini adamıştır ve sektörde oldukça tanınmaktadır. 2010 yılında meijes markası resmi olarak piyasaya sürüldü ve yaygın olarak övünen ses ve video ürünleri meijes, başarılı bir şekilde ürün serisine kablolu mikrofon, kablosuz mikrofon, dijital konferans, dijital ses işlemcisi, konferans salonu sistemi kontrolü ve diğer multimedya ürünleri dahil edildi. Boda kişiselleştirilmiş kullanım deneyimi yaratmaya kendini adamıştır ve her ürünün ürüne tabi olmak yerine farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanması gerektiğine inanmaktadır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

29. çin türük uluslararası küçük emtia (standart) fuarı

Türük, çin-29 yiwu uluslararası emtia (standart) fuarı, yenilikçi ürünlerini ve çözümlerini gösterdiği için meiyes'in olağanüstü performansına tanıklık etti. Yiwu uluslararası fuar merkezinde düzenlenen etkinlik, çok sayıda katılımcı ve katılımcı ile hareketli bir atmosfere sahipti.


Konferans için kablosuz bir ktv mikrofonu

Karaoke sürecinde, ktv kutusunda şarkı söylerken, sık sık telefona cevap vermeyi kaçırdığımızı gördük. Mevcut kablosuz ktv mikrofonu,